Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

Tanie meble do przedpokoju nie są rozwiązaniem - postaw na ALLHALL Kate

« Powrót

Przedpokój to pomieszczenie, które wita twoich gości w domu. Szukasz sprawdzonego sposobu by zrobić na nich dobre pierwsze wrażenie? Myślisz, że tanie meble do przedpokoju rozwiążą twój problem? Nic bardziej mylnego. Ale co zrobić gdy mieliście cały szereg świątecznych wydatków i do spożytkowania pozostały nieduże środki? Nieważne czy twój przedpokój ma za sobą lata świetności, czy też planujesz wystrój nowego mieszkania - kolekcja ALLHALL Kate to niedrogie i eleganckie meble, które rzucą nowe światło na wnętrze twojego domu.

Tanie meble do przedpokoju to zazwyczaj; ograniczenie do minimum ilości użytych materiałów oraz ich niska jakość, toporny design oraz niedokładne wykończenie. Taki mebel jest mało stabilny, drzwiczki domykają się nierówno, a jego wartość stylistyczna jest mocno dyskusyjna. Kolekcja ALLHALL Kate to elegancja i jakość za rozsądne pieniądze.

Kolekcja ALLHALL Kate jest produkowana z wysokiej jakości płyty meblowej w czterech opcjach kolorystycznych wykończenia frontów; orzech, jabłoń, sonoma oraz szara stał, a wszystko to przełamane modną bielą korpusów. Znajdziemy tu;

- wieszaki naścienne w dwóch wersjach wysokości, wyposażone w; cztery dyskretne haczyki, wieszak na parasol oraz funkcjonalną półkę,

- komodę do przedpokoju z dwoma półkami i siedziskiem,

- lustro naścienne z funkcjonalną półką, idealnie komponujące się z całą kolekcją,

- specjalności marki ALLHALL - szafy obrotowe wyposażone w lustro, w dwóch wersjach; buciarka oraz garderoba,

- wiszące szafki na buty, dwie wersje; dwie oraz trzy szuflady;

- szafy z drzwiami przesuwanymi w dwie strony, w dwóch wersjach; buciarka oraz garderoba,

- klasyczną szafę do przedpokoju wyposażoną w lustro.

Tanie meble do przedpokoju to zazwyczaj pojedyncze szafki na buty, szafy czy też wieszaki naścienne. Nie dają się one łączyć w zestawy. Ich niewspółgrająca ze sobą stylistyka sprawia, że popadamy w jeszcze większy wizualny chaos. Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie. Postaw na ALLHALL Kate - kolekcję nowoczesną i elegancką, która nie zrujnuje stanu twojego portfela.

Nowy baner polski