Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

Stylowe meble do przedpokoju - ALLHALL Margo

« Powrót

ALLHALL Margo to stylowe meble do przedpokoju, które w zależności od dodatków, wykończenia podłogi, oświetlenia i koloru ścian doskonale sprawdzą się w różnych, współczesnych stylach aranżacyjnych. Producent proponuje dwie opcje kolorystyczne; orzech oraz biały matowy. Meble charakteryzują się prostotą i lekkością formy, delikatnie stylizowanymi detalami oraz starannością wykonania.

Meble do przedpokoju ALLHALL Margo doskonale sprawdzą się w różnych, współczesnych stylach aranżacyjnych

Margo w kolorze biały mat stanowi idealną bazę pod aranżację w stylu prowansalskim. Dodając wiklinowe koszyki, bielone ramki ze zdjęciami czy też poduszki z motywem kwiatowym uzyskamy klimat charakterystyczny dla południowej Francji. Warto zaopatrzyć się również w woreczki z suszoną lawendą. Pamiętajmy, że łatwo możemy przesadzić i popaść w tandetę - stylowe meble to podstawa w przedpokoju w stylu prowansalskim.

Margo w kolorze biały mat stanowi idealną bazę pod aranżację w stylu prowansalskim

Stylowe meble do przedpokoju ALLHALL Margo w wersji wenge to dobra propozycja, dla tych którzy pragną urządzić swój przedpokój w stylu klasycznym. Biorąc pod uwagę jakość wykonania kolekcji Margo oraz ponadczasowość stylu klasycznego wybór wydaje się jeszcze bardziej uzasadniony. Prosimy o rozwagę przy wyborze dominujących kolorów, odpowiednie będą beże, brązy, biel oraz szarość. Całość warto ożywić kontrastującymi akcesoriami.

Meble do przedpokoju ALLHALL Margo w kolorze wenge

W skład kolekcji Margo wchodzą; szafki na buty w trzech rozmiarach, wieszak naścienny w trzech długościach, szafy oraz szafy obrotowe z lustrem lub bez, lustro w dwóch rozmiarach oraz komoda. Możliwości aranżacyjne są więc bardzo szerokie.
Wszystkie wymienione meble można nabyć w naszym sklepie internetowym.

Nowy baner polski