Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

Meble do małego przedpokoju - ALLHALL Slim

« Powrót

Mały przedpokój to pomieszczenie, do którego trudno wybrać odpowiednie meble. Przedsięwzięcie utrudniają drzwi do pozostałych części mieszkania, skrzynki na korki itd. Z odpowiedzią na pytanie; jak dobrać meble do małego przedpokoju, przychodzi marka ALLHALL. Jak zaznacza producent, kolekcja Slim to seria mebli zaprojektowanych dla pomieszczeń o nawet skrajnie małej powierzchni – wieszaki i szafki na obuwie mają głębokość zaledwie 15 centymetrów.

Meble do małego przedpokoju powinna cechować lekkość. Należy pamiętać by nie zajmowały one całej długości tego pomieszczenia – uzyskujemy w ten sposób efekt dodatkowej ściany, a tego chcemy uniknąć. Głównym elementem aranżacji małego przedpokoju powinno być lustro. Możemy je dodatkowo oświetlić – egzamin doskonale zdają naścienne lampy. Odbicie w lustrze oraz dodatkowe źródło światła optycznie powiększa przestrzeń. Postaw na minimalizm – zbyt duża ilość akcesoriów może zniweczyć wszystkie twoje starania.

Jeżeli chodzi o oświetlenie górne, unikamy wiszących lamp i żyrandoli. Dobry efekt dają odbijające światło płytki, które ponadto ułatwiają utrzymanie czystości. Łącząc te elementy z lakierowanymi meblami Slim Flash, aranżacja przedpokoju zyskuje na nowoczesności – a szeroka paleta kolorów, proponowana przez producenta, umożliwia uzyskanie indywidualnego charakteru.

Ale nawet najpiękniejsze meble to tylko kolejny niepotrzebny gadżet gdy nie spełniają one swojego podstawowego zadania – nie są funkcjonalne. Brak bałaganu jest kluczem do odpowiedniej aranżacji przedpokoju. Szafy obrotowe z prezentowanej kolekcji ułatwią Ci utrzymanie porządku – do wyboru wygodna buciarka bądź garderoba.

Nowy baner polski