Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

Jak urządzić mały przedpokój - meble do przedpokoju ALLHALL Strip

« Powrót

Jak urządzić mały przedpokój - meble do przedpokoju ALLHALL Strip

Przedpokój to swoista twarz naszego mieszkania. Warto przyjrzeć się mu krytycznie i zadbać by zachwycał naszych gości. Wystrój na jaki się zdecydujesz zależy wyłącznie od twoich preferencji, stylu życia i potrzeb. Zawsze chodzi o subtelne wyważenie pomiędzy funkcjonalnością,  a formą. Meble do przedpokoju ALLHALL Strip to propozycja praktyczna i stylowa. Zastanawiasz się jak urządzić mały przedpokój w swoim mieszkaniu? Nie należy obawiać się tego wyzwania. Projektanci marki ALLHALL przygotowali kolekcję, która rzuci nowe światło na twój przedpokój.

Obrotowa szafa do przedpokoju z kolekcji ALLHALL Strip

Meble do przedpokoju Strip to pięć modnych wersji kolorystycznych (orzech, jabłoń, śliwa, brzoza oraz sonoma), to szafki na obuwie, wieszaki, klasyczne szafy, szafy obrotowe, szafy wahadłowe, lustra, komody i ławy, to także kilka wariantów głębokości, szerokości i wysokości mebli. Podsumowując, wszystko co potrzebne by urządzić mały przedpokój. Kolekcję cechuje prostota, elegancja i nowoczesność, a wszystko to sygnowane znakiem jakości jakim jest marka ALLHALL.

Kolekcja ALLHALL Strip zawiera wszystkie najważniejsze meble do przedpokoju

ALLHALL Strip to meble do przedpokoju, które bez większego wysiłku możemy komponować w funkcjonalne zestawy; między drzwiami wejściowymi, a drzwiami do kuchni umieszczamy długi wieszak z lustrem i trzema haczykami na codzienne okrycia wierzchnie, w kącie stawiamy 5-drzwiową szafkę na buty w szerszej wersji, która poradzi sobie z niemałą kolekcją obuwia, a na jedną z niewykorzystanych ścian montujemy szafę obrotową wyposażoną w lustro. Uzyskujemy w ten sposób bardzo przestronne pomieszczenie, które jednocześnie może nam służyć za garderobę. Całość dopełniamy modnymi dodatkami, a na szafce na obuwie stawiamy pojemnik na klucze, dokumenty itd. Pamiętajmy o właściwym ulokowaniu źródeł światła - gdy urządzamy mały przedpokój warto wziąć pod uwagę oświetlenie podłogowe. Unikamy wiszących lamp i żyrandoli.

Meble do przedpokoju ALLHALL Strip doskonale sprawdzają się w nieustawnych pomieszczeniach

Powyższa wizualizacja pokazuje jak mało nachalne i funkcjonalne są meble do przedpokoju ALLHALL Strip. Proszę zwrócić uwagę jak zostało wykorzystane ułożenie ścian. Designerski stołek proponujemy zastąpić komodą z prezentowanej kolekcji - przechowamy w niej szaliki, czapki oraz apaszki, a jeżeli dobierzemy do niej poduchę (w trzech wersjach kolorystycznych; jasna, ruda, ciemna) to również wygodnie założymy obuwie. ALLHALL Strip umożliwia optymalne zagospodarowanie przestrzeni, którą dysponujemy. To doskonała propozycja nie tylko dla tych, którzy zastanawiają się jak urządzić mały przedpokój, ale również dla tych wszystkich, którzy szukają mebli trwałych, modnych i nowoczesnych.

Nowy baner polski