Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

ALLHALL Twist - meble funkcjonalne

« Powrót

ALLHALL Twist to meble do przedpokoju, których podstawą jest straponten - urządzenie znane od dawna z sal teatralnych i kinowych. Mocowane do ściany, ma wszystkie zalety krzesła, ale nie zajmuje miejsca na podłodze i ułatwia utrzymanie czystości. Kolekcja wykonana jest z formowanej sklejki.

W skład kolekcji poza strapontenem wchodzą: wieszak do przedpokoju o dwóch długościach oraz lustro do przedpokoju. Zostały one zaprojektowane tak by tworzyć spójną i nowoczesną całość.

Twist pozwala doskonale zaadaptować niemal każdą przestrzeń.

Powyższa aranżacja przedpokoju pokazuje ALLHALL Twist w dwóch opcjach - z krótkim oraz średnim wieszakiem. Uniwersalna stylistyka umożliwia łączenie Twista z innymi kolekcjami. Miętowe ściany (bardzo modne w tym roku) sprawią, że Wasz przedpokój stanie się optycznie większy.

Twist sprawdzi się również w przestrzeni biurowej.

Rezerwowe, składane miejsca do siedzenia przydadzą się w każdym pomieszczeniu, a nieużywane nie zajmują cennego miejsca. Nowoczesne biuro nabiera dzięki nim profesjonalnego charakteru. Na uwagę zasługują również obrotowe szafy biurowe z kolekcji ALLHALL Office. Zostały one dostosowane do głębokości standardowych segregatorów, a wszystko razem wygląda bardzo schludnie.

Twist White - przeznaczone głównie do poczekalni

Biała wersja kolekcji Twist przeznaczona jest do poczekalni gabinetów lekarskich i stomatologicznych. Ale spradzi się również w nowoczesnym wnętrzu - biel jest trendy.

Nowy baner polski