Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

ALLHALL L`hombre - dyskretna elegancja

« Powrót

Przedpokój to zazwyczaj najmniejsze pomieszczenie w mieszkaniu. Na tak niewielkiej przestrzeni musimy zmieścić buty, kurtki, płaszcze, parasole i wiele innych, często bardzo dziwnych rzeczy.  Seria ALLHALL L’hombre oferuje bogaty wybór wieszaków naściennych, szaf ubraniowych, szaf obrotowych, luster do przedpokoju, szafek na buty oraz komód,  a wszystko to by nasz dom witał nas już od progu elegancją i dobrym smakiem.

L`hombre w kolorach sonoma (okleina) / biały matowy (lakier)

Bardzo modna w tym sezonie kombinacja kolorystyczna - sonoma/biały. Wszystko podane w ciemnym wnętrzu. Doskonały przykład symbiozy jasnych mebli z lekko mrocznym, nowoczesnym wnętrzem. Na wizualizacji widzimy szafę obrotową z lustrem, komodę z siedziskiem, szafkę na buty, delikatny wieszak oraz masywną ramkę na zdjęcia jako dopełnienie kompozycji (L'hombre Standard).

Wieszak i lustro do przedpokoju

Wieszak z lustrem to propozycja dla tych, którzy posiadają już wydzieloną powierzchnię do przechowywania większej ilości ubrań - szafa wnękowa, garderoba itd. Lekko, elegancko i bardzo ładnie.

L`hombre w kolorach orzech (okleina) / szary (lakier)

L`hombre w kolorach śliwa (okleina) / czarny (lakier)

L`hombre w kolorach biały (lakier) / szary (lakier)

Biała flashowa płyta MDF z połączeniu z szarym flashowym obiciem tworzy dyskretny romans szyku i nowoczesności. Naszym zdaniem, świetna propozycja na surową ścianę np. w loftach. Producent proponuje aż 8 wersji kolorystycznych MDFu; czarny, szary, biały, miętowy, niebieski, fioletowy, czerwony oraz pomarańczowy.

Kolekcję L'hombre Standard można nabyć w naszym sklepie już teraz. L'hombre Premium już wkrótce!

Nowy baner polski