Logowanie

Przypomnij hasło
Rejestracja /
Logowanie

ALLHALL Home - niebanalne meble do przedpokoju

« Powrót

Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzimy po wejściu do domu. Zazwyczaj znajdziemy w nim takie meble jak wieszak, szafka na buty czy też lustro. To wszystko brzmi bardzo banalnie. A co jeśli chcemy by nasz przedpokój posiadał nowoczesny i oryginalny design? Jakie meble do przedpokoju wybrać gdy mamy już dość tradycyjnych brył i materiałów?

Po odpowiedź udajemy się do marki ALLHALL. Meble do przedpokoju Home Flash to propozycja dla wszystkich tych, których cechuje ciekawość życia oraz brak zgody na popadanie w rutynę. Prezentowana aranżacja przedpokoju składa się z wiszącej szafki na buty, wieszaka naściennego, wieszaka wolnostojącego oraz futurystycznej szafy obrotowej (dostępnej w jednej z trzech wersji; garderoba/buciarka, garderoba/gazetownik, buciarka). Wszystko to już gdzieś kiedyś słyszeliśmy. Ale w takim wydaniu?! Smiem wątpić.

Zestaw ALLHALL Home Flash to doskonały pomysł na nowoczesny przedpokój.

Dzięki zastosowanym materiałom i wzornictwu Home Flash to niepowtarzalna propozycja na naszym rynku, która zyskała sobie już wielu entuzjastów. ALLHALL w tym roku wzbogacił kolekcję o szafy obrotowe. Prezentowana aranżacja przedpokoju pokazuje nam jeden z wprowadzonych przez markę modeli szaf (dostępna jest również płaska wersja tej szafy oraz wersja wyposażona w lustro).  Biały kolor doskonale współgra z modernistycznym wnętrzem. Dobrym pomysłem jest połączenie szafy obrotowej ze ścianą o zbliżonym do niej odcieniu - uzyskujemy w ten sposób optycznie więcej miejsca. Meble do przedpokoju Home Flash produkowane są z wysokiej jakości blachy, która oprócz niepowtarzalnych właściwości designerskich, jest łatwa do wyczyszczenia. Ważny element przedstawionej aranżacji stanowi podłoga. Podłoga w przedpokoju wyłożona płytkami oprócz walorów estetyczny niesie ze sobą całe mnóstwo ważnych aspektów praktycznych - to tam Twoje pociechy zdejmują buty.  Obecnie istnieje wiele możliwości połączenia tego typu podłogi z parkietem. Chcesz mieć nowoczesny i czysty przedpokój - wybierz płytki.

Doskonałe połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem.

Niebanalny wieszak, w tym przypadku, nie jest jedynie miejscem, gdzie możemy odwiesić kurtkę lub płaszcz. Jest niepowtarzalną dekoracją wywołującą pozytywne odczucia estetyczne. Meble do przedpokoju ALLHALL Home Flash możemy nabyć w modnych i odważnych kolorach;  pomarańczowym, czerwonym, fioletowym, niebieskim i miętowym, a dla miłośników elegancji w nowoczesnym tonie proponujemy; czarny, szary oraz biały. Dobrym pomysłem jest przełamywanie stonowanych kolorów nieco żywszymi - dzięki wielu możliwością zestawienia jesteśmy w stanie pokazać nasz własny, unikalny charakter.

Nowy baner polski